Про компанію

Трохи про наших партнерів

Організація «Одрі» - це офіційний представник відомого виробника порошкових фарб IBA KIMYA в Україні. Пересічному громадянину України ім'я IBA KIMYA мало про що говорить. Тому ми хочемо трішки вам розповісти про нашого великого партнера. Ще в 1977, у турецькому місті Анкара, був заснований завод IBA KIMYA SANAYI VE TICARET A.S. Спочатку фірма займалася виготовленням ізоляційних хімікатів, розчинників і розріджувачів.

Але вже в 1995 році керівництво IBA KIMYA прийняло рішення сконцентрувати свою увагу на виробництві електростатичних порошкових фарб. З часом, за рахунок постійного збільшення ринку збуту порошкових фарб як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні, компанія стала одним із лідерів у даному секторі. Не обійшлося і без допомоги працюючих на заводі фахівців, їх постійного прагнення до вдосконалення технічного сервісу і технологій в цілому.

Сьогодні в асортименті IBA KIMYA знаходиться величезна кількість фарб - з використанням основ і затверджувачів, застосуванням пігментів і добавок, різної фактури, текстури та кольору. І це далеко не межа! Продаж порошкової фарби та обладнання порошкового фарбування — справжня гордість IBA KIMYA!

Що ми пропонуємо?

Ви напевно вже здогадалися, чому ми співпрацюємо саме з компанією IBA KIMYA. Тепер трохи про нас, вірніше про наші послуги. Головний принцип роботи нашої компанії - індивідуальний підхід до кожного.

Наші співробітники хочуть бачити своїх клієнтів на 100% задоволеними. Отож організація «Одрі» буде рада запропонувати вам широкий асортимент фарб і допоміжних матеріалів, які значно полегшать сам процес нанесення фарби. Для наших клієнтів ми надаємо безкоштовні консультації. Ми навіть готові виїхати на місце проживання та допомогти вам з будь-яким питанням стосовно правильного фарбування необхідного об'єкта.

Можете не сумніватись в тому, що сплачуючи гроші за своє майбутнє замовлення, ви отримаєте високоякісний продукт. Довговічність, високий рівень адгезії та незмінність кольору, як мінімум, протягом 10 років. І це далеко не весь перелік переваг, які ви отримуєте.

Мало не забули!

Продаж та поставка порошкової фарби, обладнання порошкового фарбування - далеко не єдина справа, якою займається наша славна компанія «Одрі». Ми хочемо встигнути багато в чому і догодити жителям нашої країни не тільки із задоволенням потреб у плані порошкових фарб і спеціального обладнання для їх нанесення. Ми ніколи не стоїмо на місці!

Саме тому, з 2007 року, наша молода команда вирішила зайнятись такими речами як штучний декоративний камінь та мийки з штучного каменю. Звучить мабуть дивно та несумісно, однак нам дійсно подобається цим займатися. Ми представляємо штучний акриловий камінь таких марок як Ordan, Opal і Bienstone. Також ми вирішили стоврити власне виробництво виробів з штучного каменю. У нашому розпорядженні є цех площею понад 200 кв. метрів, «напханий» самим сучасним обладнанням. Це дозволяє нашим кваліфікованим фахівцям виготовляти продукцію різних розмірів і конфігурацій. Крім 6-ти і 10-ти міліметрового каменю ми виробляємо стільчики з каменю, акрилові панелі для стін, підвіконня та інші вироби з каменю. У нас також є склад... і це самий величезний склад штучного каменю в Україні!

Знаєте, ми так багато хочемо вам розповісти! Ви краще самі зателефонуйте до нас з будь-якого питання. Ми вміємо та готові йти на контакт з кожним!

Ласкаво просимо!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Сайт компанії Одрі-ФМ

Сайт компанії Одрі-ФМ

 
 
Сайт компанії ТОВ Одрі

Сайт компанії ТОВ Одрі

 
 

Контакти

Порошкові фарби та обладнання, штучний акриловий камінь - фірма ОДРІ
(основний офіс)

65003, Україна, Одеська, Одеса, Чорноморського козацтва, будинок 117a
  • +38 (0482) 34-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create