Товари

Фарбувальна установка STRONG MG3000

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Фарбувальна установка ELITE PEG 2012

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Термореактивна порошкова фарба FF87

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Термореактивна поліефірна порошкова фарба PE26

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Термореактивна напівматова порошкова фарба FF22

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Порошкова фарба епоксидна F

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Порошкові фарби Хамелеон

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Порошкові фарби S54 на основі силікону

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Порошкова фарба тонкоплівкового покриття

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 

Про компанію

Трохи про наших партнерів

Організація «Одрі» - це офіційний представник відомого виробника порошкових фарб IBA KIMYA в Україні. Пересічному громадянину України ім'я IBA KIMYA мало про що говорить. Тому ми хочемо трішки вам розповісти про нашого великого партнера. Ще в 1977, у турецькому місті Анкара, був заснований завод IBA KIMYA SANAYI VE TICARET A.S. Спочатку фірма займалася виготовленням ізоляційних хімікатів, розчинників і розріджувачів.

Але вже в 1995 році керівництво IBA KIMYA прийняло рішення сконцентрувати свою увагу на виробництві електростатичних порошкових фарб. З часом, за рахунок постійного збільшення ринку збуту порошкових фарб як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні, компанія стала одним із лідерів у даному секторі. Не обійшлося і без допомоги працюючих на заводі фахівців, їх постійного прагнення до вдосконалення технічного сервісу і технологій в цілому.

Сьогодні в асортименті IBA KIMYA знаходиться величезна кількість фарб - з використанням основ і затверджувачів, застосуванням пігментів і добавок, різної фактури, текстури та кольору. І це далеко не межа! Продаж порошкової фарби та обладнання порошкового фарбування — справжня гордість IBA KIMYA!

Що ми пропонуємо?

Ви напевно вже здогадалися, чому ми співпрацюємо саме з компанією IBA KIMYA. Тепер трохи про нас, вірніше про наші послуги. Головний принцип роботи нашої компанії - індивідуальний підхід до кожного.

Наші співробітники хочуть бачити своїх клієнтів на 100% задоволеними. Отож організація «Одрі» буде рада запропонувати вам широкий асортимент фарб і допоміжних матеріалів, які значно полегшать сам процес нанесення фарби. Для наших клієнтів ми надаємо безкоштовні консультації. Ми навіть готові виїхати на місце проживання та допомогти вам з будь-яким питанням стосовно правильного фарбування необхідного об'єкта.

Можете не сумніватись в тому, що сплачуючи гроші за своє майбутнє замовлення, ви отримаєте високоякісний продукт. Довговічність, високий рівень адгезії та незмінність кольору, як мінімум, протягом 10 років. І це далеко не весь перелік переваг, які ви отримуєте.

Мало не забули!

Продаж та поставка порошкової фарби, обладнання порошкового фарбування - далеко не єдина справа, якою займається наша славна компанія «Одрі». Ми хочемо встигнути багато в чому і догодити жителям нашої країни не тільки із задоволенням потреб у плані порошкових фарб і спеціального обладнання для їх нанесення. Ми ніколи не стоїмо на місці!

Саме тому, з 2007 року, наша молода команда вирішила зайнятись такими речами як штучний декоративний камінь та мийки з штучного каменю. Звучить мабуть дивно та несумісно, однак нам дійсно подобається цим займатися. Ми представляємо штучний акриловий камінь таких марок як Ordan, Opal і Bienstone. Також ми вирішили стоврити власне виробництво виробів з штучного каменю. У нашому розпорядженні є цех площею понад 200 кв. метрів, «напханий» самим сучасним обладнанням. Це дозволяє нашим кваліфікованим фахівцям виготовляти продукцію різних розмірів і конфігурацій. Крім 6-ти і 10-ти міліметрового каменю ми виробляємо стільчики з каменю, акрилові панелі для стін, підвіконня та інші вироби з каменю. У нас також є склад... і це самий величезний склад штучного каменю в Україні!

Знаєте, ми так багато хочемо вам розповісти! Ви краще самі зателефонуйте до нас з будь-якого питання. Ми вміємо та готові йти на контакт з кожним!

Ласкаво просимо!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Сайт компанії Одрі-ФМ

Сайт компанії Одрі-ФМ

 
 
Сайт компанії ТОВ Одрі

Сайт компанії ТОВ Одрі

 
 

Контакти

Порошкові фарби та обладнання, штучний акриловий камінь - фірма ОДРІ
(основний офіс)

65003, Україна, Одеська, Одеса, Чорноморського козацтва, будинок 117a
  • +38 (0482) 34-24-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create